سلام...به سایت ما خوش آمدید

عروس ایتالیایی در حرم امام رضا مسلمان شد + عکس - اترین موزیک

پیام روز : عادت کن به هیچ کس عادت نکنی

امروز شنبه , ۷ اسفند , ۱۳۹۵ شما در اترین موزیک هستید.

راهنما خرید

خرید اشتراک طلایی جهت دانلود نا محدود و بی دردسر

تیتر

محل تبلیغات محصول

عروس ایتالیایی در حرم امام رضا مسلمان شد + عکس

قدام زیبای عروس ایتالیایی در حرم امام رضا

‘رکسانا النا نگرا’ بانوی ۳۸ ساله ای است که در ‘رم’ پایتخت کشور ایتالیا زندگی می کند و این عروس ایتالیایی برای نخستین بار به ایران آمده تا با حضور در حرم مطهر رضوی به دین اسلام مشرف شود.

اسلام ، دینی یکتاپرستانه و ابراهیمی است.به پیروان اسلام « مسلمان » می گویند.هم اکنون اسلام از دید شمار رسمی پیروان، در جایگاه دوم در جهان جای دارد.

عروس ایتالیایی

عروس ایتالیایی در ایران مسمان شد

همسر وی ‘قادر مفتوحی’ ایرانی، اهل استان آذربایجان و مقیم ایتالیا است.وی به تازگی با رکسانا آشنا شده و این آشنایی و مسلمان بودن وی منجر به ازدواجش شده است.
به گفته آقای مفتوحی؛ رکسانا علاوه بر زبان مادریش؛ به زبان های فرانسوی و اسپانیایی مسلط و تا حدودی به زبان های عربی و فارسی آشناست؛ وی یک روان شناس است که مدرک پروفسوری خود در این رشته را از دانشگاه فرانسه گرفته و در حال حاضر در دانشگاه رم در رشته جامعه شناسی تحصیل می کند.
وی گفت که همسرش فرد نیکوکاری در رم می باشد و تاکنون حضانت چند کودک فقیر اهل کشورهای آفریقایی را پذیرفته و بخشی از اموال خود را به نیازمندان در رم هدیه کرده است.
این بانوی ایتالیایی در پاسخ به سوال مبنی بر علت مسلمان شدنش گفت:من در علم روان شناسی فعالیت های تحقیقاتی زیادی انجام دادم و از این طریق با ادیان دیگر و دین اسلام آشنا شدم.
النا نگرا افزود:پیشتر مسلمانان را کسانی می دانستم که با بستن بمب به خود، انفجاری ایجاد می کنند و نمی دانستم که اسلام واقعی چیست یا مسلمانی کدام است؟
وی بیان کرد:من به مدت یک سال درباره کل پیامبران، زندگیشان و کتاب آسمانی آنان مطالعه کردم و این مساله را دریافتم که همه پیامبران در دعوت مردم به دیانت یک روند تکاملی را طی کرده و همه آنان به مردم می گفتند که ‘خداوند یکی است و رعایت تعلیمات دینی برای با خدا بودن ضرورت دارد.’
وی اظهار کرد:با این حال هنوز شناخت کاملی نسبت به دین اسلام نداشتم تا اینکه یکی از بیمارانم قصد داشت سیگار کشیدن را ترک کند؛ و از آنجا که تنها می توانست به زبان عربی صحبت کند، نتوانستم با ارتباط گرفتن مطلوب با وی، روند درمانی خوبی را در پیش گیرم.
النا نگرا گفت:در رم در کلاس های دوره آموزشی زبان عربی شرکت کردم تا این زبان را بیاموزم؛ روزی یکی از دوستانم من را دعوت به دیدن از مسجدی در رم کرد و من هم چادری بر سرم گذاشتم و وارد بزرگترین مسجد قاره اروپا شدم.
وی بیان کرد:وقتی برای اولین بار وارد مسجد شدم، فقط دیوارهای روشن و فرش را دیدم و هیچ چیز جذاب دیگری به چشمم نخورد تا اینکه فردی در حال نماز توجه ام را جلب کرد؛ وقتی خوب به حرکات وی نگاه کردم متوجه شدم که تمام علم انرژی درمانی که سالها درباره آن مشغول یادگیری بودم؛ در حرکات این فرد متجلی است.
این بانوی ایتالیایی گفت:احساس می کردم آن فرد هنگام نماز همه روزنه های انرژی اش در حال فعال شدن است و من طبق آن چه فرانسوی ها به من یاد داده بودند، به مدت چهار سال تمرین کردم تا با انجام حرکاتی؛ انرژی درمانی را انجام دهم اما دیدم این فرد سه مرتبه در روز با خواندن نمازهای یومیه انرژی درمانی را به طور کامل انجام می دهد و در مدت زمان کوتاه همه انرژی های خود را فعال می سازد.
وی افزود:تنها تفاوت تمرین های انرژی درمانی من با نماز خواندن آن فرد در این بود، که خدایی در تمرین های من وجود نداشت لذا تصمیم گرفتم در نماز جمعه آن مسجد شرکت کنم و آنجا بود که برای نخستین بار نماز خواندن را یاد گرفتم و آن را بجا آوردم.
وی بیان کرد:به مدت یک ماه به شیوه سنی ها نماز خواندم و دریافتم که نماز خواندن تمرینی از سوی خدا برای به آرامش رسیدن بشر است و هیچ شکی در درست بودن کارم نداشتم؛ بعدها فهمیدم که در دین اسلام تقسیم بندی به نام شیعه و سنی وجود دارد و درباره این مساله و علت این تقسیم بندی تحقیق کردم.
این بانوی ایتالیایی گفت:در تحقیقاتم یقین پیدا کردم که پیامبر اسلام در انتخاب جانشین برای خود کار درستی انجام داده و برای من روشن شد حق با چه کسی است، لذا تصمیم گرفتم شیعه شوم.
النا نگرا گفت:همیشه دعا می کردم خداوند به من همسری نزدیک به خودش را عطا کند؛ زیرا کسی که به خدا احترام بگذارد به من نیز احترام خواهد گذاشت لذا ‘قادر’ را همسر مناسبی برای خود یافتم.
وی افزود:اکنون چندین سوره بزرگ از قرآن کریم را حفظ کرده ام و می توانم آیات را صحیح تلفظ کنم، خواندن آیات قرآن و نماز بسیار برای من آرامش بخش است و یک تمرین انرژی درمانی فوق العاده به شمار می رود.
وی بیان کرد:اولین بار است که به حرم مطهر رضوی می آیم و خوشحالم که در این مکان به دین اسلام مشرف می شوم.
مراسم تشرف این بانوی ایتالیایی در مرکز مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی برگزار شد و پس از مسلمان شدن این بانو؛ به وی یک جلد قرآن کریم و چند کتاب مذهبی هدیه شد.

کار جالب عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا

Search Results
کار جالب عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا – نمناک
namnak.com/عروس-ایتالیایی-در-مشهد.p42551
Translate this page
Rating: 5 – ‎۱ review
۲ hours ago – عروس ایتالیایی و عروس ایتالیایی مسلمان شد و عروس در حرم امام رضا و عروسی که مسلمان شد و مسلمان شدن عروس ایتالیایی در نمناک.
کار جالب عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا – آخرین اخبار ایران …
www.newsair.ir/کار-جالب-عروس-ایتالیایی-و-داماد-ایرانی/
Translate this page
۲ hours ago – ‘رکسانا النا نگرا’ بانوی ۳۸ ساله ای است که در ‘رم’ پایتخت کشور ایتالیا زندگی می کند و این عروس ایتالیایی برای نخستین بار به ایران آمده تا با …
Images for ‫کار جالب عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا‬‎
Image result for ‫کار جالب عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا‬‎
۱۴ hours ago
Image result for ‫کار جالب عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا‬‎
۲ hours ago
Image result for ‫کار جالب عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا‬‎
Image result for ‫کار جالب عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا‬‎
Image result for ‫کار جالب عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا‬‎
Image result for ‫کار جالب عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا‬‎
More images for کار جالب عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا
Report images
اقدام زیبای عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا(ع)+عکس – پیک …
khabarfarsi.com/u/31352701 – Translate this page
۱۴ hours ago – اقدام زیبای عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا(ع)+عکس … او در غیاب ما به خانواده ی شهدا سرکشی می کرد و بعضی از کارهای لازم را برایشان …
اقدام زیبای عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا(ع)+عکس – رکنا
www.shahrekhabar.com/social/148416234047543
Translate this page
اقدام زیبای عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا(ع)+عکس – رکنا. … اقدام به خودکشی یک مسافر ایرانی در توالت هواپیما! دو خانم خلبان ایرانی شاغل در آمریکا …
اقدام زیبای عروس ایتالیایی و داماد ایرانی +عکس – پارسینه
www.parsine.com/…/اقدام-زیبای-عروس-ایتالیایی-و-داماد-ایرانی-ع…
Translate this page
۸ hours ago – بانوی روان شناس اهل کشور ایتالیا که روز چهارشنبه به اتفاق همسرش برای نخستین بار به حرم امام رضا (ع) وارد شده بود، با حضور در مدیریت امور زائران …
خبر جدید درباره اولین تحویل هواپیمای ایرباس به ایران بعد از برجام + …
thailandnet65.ir › سرگرمی
Translate this page
۵۸ mins ago – مطلب جدید کار جالب عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا در سایت تور تایلند … این اولین هواپیماییست که بعد از برجام تحویل ایران میشود .
مطلب جدید راهکارهای غلبه بر شکست در زندگی در سایت تور تایلند – تور …
thailandnet65.ir › سرگرمی
Translate this page
۵۸ mins ago – مطلب جدید کار جالب عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا در سایت تور …. راهکارهای غلبه بر شکست در زندگی برای دیدن مطالب ایران و جهان و …
صراط نیوز | Seratnews.ir
www.seratnews.ir/
Translate this page
بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان در صراط نیوز. … عروس ایتالیایی در حرم امام رضا (ع) مسلمان شد … پیکر مرحوم هاشمی در کنار امام راحل آرام گرفت +تصاویر … درست همان ادبیاتی که در دولت احمدی نژاد به گونه ای دیگر به کار می رفت و مقام های دولت روحانی در آن سال ها از منتقدان چنین ادبیاتی بودند …. عکس/ پیاده‌روی عروس و داماد ترکیه‌ای در برف.
عروس ایتالیایی جوان ایرانی در حرم امام رضا (ع) مسلمان شد!+عکس
nobnews.ir/search/?q=عروس+ایتالیایی…ایرانی…حرم+امام+رضا…
Translate this page
عروس ایتالیایی جوان ایرانی در حرم امام رضا (ع) مسلمان شد!+ … ازین قرار بود که به گزارش آکا ایران این عروس سی و دو ساله که قصد داشت با هلی کوپتر خود را به داماد … من هم که می‌خواستم با این کار عشق و علاقه‌ام را به او نشان دهم، پیشنهادش را پذیرفتم. …. عروس خانم که چاق بود و دلش نمی خواست اندامش زیاد معلوم باشد ایده ای جالب به ذهنش رسید.
Search Results
اولین «ایرباس» خریداری شده ایران در راه مهرآباد | دمادم
damadam.ir › اخبار › آنا › گوناگون
Translate this page
اولین هواپیما از قرارداد ایرباس و ایران روز چهارشنبه در مراسمی رسمی در «تولوز» فرانسه … شده ایران در راه مهرآباد · ۲ کار جالب عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا …
مجله اینترنتی مَت مَگ – پیشنهاد کاری جالب به باراک اوباما +عکس
matmag.ir › اخبار سیاسی و بین الملل
Translate this page
۱۴ hours ago – … عروس ایتالیایی جوان ایرانی در حرم امام رضا (ع) مسلمان شد+عکس · عکس: بابک … مجله انلاین دوستان » اخبار سیاسی و بین الملل » پیشنهاد کاری جالب به باراک اوباما +عکس …. سرانجام هولناک نوعروس ۱۶ ساله در خانه داماد دیوانه +عکس …
آخرین خبر |اقدام زيباي عروس ايتاليايي و داماد ايراني
akharinkhabar.ir/social/3213069
Translate this page
۴ hours ago – الف/ بانوي روان شناس اهل کشور ايتاليا که روز چهارشنبه به اتفاق همسرش براي نخستين بار به حرم امام رضا (ع) وارد شده بود، با حضور در مديريت امور …
اقدام زیبای عروس ایتالیایی و داماد ایرانی – بازنشر ۲۴
baznashr24.com/search/?q=اقدام…عروس+ایتالیایی+و+داماد+ایرانی
Translate this page
بانوی روان شناس اهل کشور ایتالیا که روز چهارشنبه به اتفاق همسرش برای نخستین بار به حرم امام رضا (ع) وارد شده بود، با حضور … هدیه جالب یک ایرانی به عروس و داماد انگلیسی/ تصاویر -آکا … سرویس سبک زندگی فردا: هر کاری آداب مخصوص به خود را دارد.
آخرین اخبار بانوی ایتالیایی – بازدید
https://buzdid.ir/tag/بانوی-ایتالیایی
Translate this page
… شد و مذهب شیعه را برگزید. اقدام زیبای عروس ایتالیایی و داماد ایرانی +عکس … عروس ایتالیایی جوان ایرانی در حرم امام رضا (ع) مسلمان شد+عکس · رکنا ۱۴ ساعت پیش ۰.
عروس ایتالیایی جوان ایرانی در حرم امام رضا (ع) مسلمان شد!+عکس
tnews.ir/news/95dc77873511.html
Translate this page
۳ hours ago – بانوی روان شناس اهل کشور ایتالیا که روز چهارشنبه به اتفاق همسرش برای نخستین بار به حرم امام رضا (ع) وارد شده بود، با حضور در مدیریت امور زائران …
آیا کمسیون مشترک برجام می‌ تواند چاره‌ ساز باشد؟ – تهران نیوز
tehrannews.ir/آیا-کمسیون-مشترک-برجام-می‌-تواند-چاره/
Translate this page
۳ hours ago – اقدام جالب عروس ایتالیایی و داماد ایرانی + عکس … گشوده شد · طواف جنگنده سوخو دور حرم امام رضا (ع) · من خامنه‌ ای‌ ام، داماد آقای هاشمی! … به گزارش تهران نیوز ، تمدید قانون تحریم‌های ایران یا قانون ایسا(Iran Sanctions … وی گفت: موضوع نقض برجام توسط آمریکا و جبران آن در دستور کار کمیسیون مشترک قرار گرفته است.
اقدام زیبای عروس ایتالیایی و داماد ایرانی+عکس – پارست
www.parset.com/…/618233_aghadam_zibay_aros_aitaliaiy_o_dam…
Translate this page
۱۱ hours ago – اقدام زیبای عروس ایتالیایی و داماد ایرانی+عکس. آفتاب‌‌نیوز … کار بزرگ عروس ایتالیایی در حرم امام رضا (ع)/ ببینید خبرگزاری برنا – اجتماعي.
مجله خبری روز – که
www.irannaz.com/news_cats_19.html
Translate this page
خبر,اخبار روز,اخبار جهان,اخبار ایران,خبری,خبر جدید,خودکشی,قتل,آتش سوزی,دستگیری,زندانی,دار,طناب دار,تجاوز,تجاوز جنسی,سارق,دزد,قاچاقچی,دزدی,زنان,دختر … ابتکار جالب و دیدنی دانش آموزان کره ای (عکس) … داماد حسود آبروی عروس را برد +عکس … کار زشت این مرد در حرم امام رضا …. عکس های بسیار دردناک از قبل و بعد از زلزله ایتالیا.
اقدام زیبای عروس ایتالیایی و داماد ایرانی
psycho2016.ir/اقدام-زیبای-عروس-ایتالیایی-و-داماد-ایر/
Translate this page
بانوی روان شناس اهل کشور ایتالیا که روز چهارشنبه به اتفاق همسرش برای نخستین بار به حرم امام رضا (ع) وارد شده بود، با حضور در مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان …
PrevSearch Results
مهمترین اخبار ایران و جهان
vista.ir/
Translate this page
ایران تیم اول آسیا در اولین رنکینگ ۲۰۱۷ – فوتبال ملی – بر اساس اولین رنکینگ …. آیت الله هاشمی رفسنجانی در دومین شب پس از خاکسپاری او، در حرم امام (ره) حاضر شرند. اولین پیشنهاد کار به باراک اوباما – باراک اوباما، هنوز از کاخ سفید خارج نشده، با … روایت جالب حسین موسویان از آیت‌الله هاشمی · وقتی رسانه های قالیباف به تابوت آیت …
الف – عکس‌های قدیمی خانوادگی با حرم امام رضا (ع)
alef.ir/vdchiznxx23n6xd.tft2.html?381323
Translate this page
Aug 14, 2016 – مجموعه عکس های خانواده ها در هنگام سفر به مشهد در کنار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) انداخته اند را در قالب … … کمتر خانواده ای در ایران دیده می شود که به حرم امام رضا مشرف شده باشند و از این ….. اقدام زیبای عروس ایتالیایی و داماد ایرانی … کاری که یک برش پیتزا با بدن شما می‌کند … روایت جالب حسین موسویان از آیت‌الله هاشمی.
عروس ایتالیایی جوان ایرانی در حرم امام رضا ع مسلمان شد عکس-پرشین وی …
irannp.com/…/in_persianv.comr5.lpreviewr5.l367709.php_ts1_عرو…
Translate this page
۳ hours ago – عروس ایتالیایی جوان ایرانی در حرم امام رضا ع مسلمان شد عکس-پرشین وی … جالب ترین و دیدنی ترین تصاویر خبری روز- چهارشنبه ۲۲/۱۰/۹۵ …. ایتالیایی گفت: در تحقیقاتم یقین پیدا کردم که پیامبر اسلام در انتخاب جانشین برای خود کار درستی انجام داده و …. زیباترین عکسهای عروسی و بهترین آتلیه عروس و داماد ها …
چرا از سید مجتبی خامنه ای می ترسند؟ – دیدبان
didban.ir/fa/news-details/3934/چرا-از-سید-مجتبی-خامنه-ای-می-ترسند؟/
دو تن از فرزندان پسر ایشان۸سال در جبهه های جنگ ایران و عراق حضور داشتند. … دکتر غلامعلی حداد عادل پدر همسر سید مجتبی، درباره عروسی آقا مجتبی خامنه‌ای نکات …. از این کار چه نیتی را دنبال میکند جای بحث در این مقال نیست ولی مساله جالب توجه جایی …. در روزهای گرم تابستان۸۸جناب محمد هاشمی در اقدامی عجیب در حرم امام رضا و در صحن …
اقدام زیبای عروس ایتالیایی و داماد ایرانی +عکس / بانوی روان شناس اهل …
porsyar.com/11123660
Translate this page
بانوی روان شناس اهل کشور ایتالیا که روز چهارشنبه به اتفاق همسرش برای نخستین بار به حرم امام رضا (ع) وارد شده بود، با حضور در مدیریت امور زائران غیرایرانی…
عروس چاقی که لباس ۶۰۰ میلیون تومانی به تن کرد + تصاویر
www.asrkhabar.com/…/عروس-چاقی-که-لباس-۶۰۰-میلیون-تومانی-…
Translate this page
Oct 4, 2016 – عروس ۱۹ ساله و داماد ۲۰ ساله بودند و عروسی آنها ۴روز به طول انجامید. … خودت را بهتـــر کن، این است همه ے کاری که، برای بهتر کردن ِ جهــان می توانــے بکنی. … بانوی ایتالیایی در حرم امام رضا (ع) مسلمان شد(عکس) … خاطرات دختر عربستاني از ده ماه زندگي در ايران (+عكس) …. تصویر جالب خانم بازیگر برای روز تولدش …
پیک نکا – پایگاه جامع خبری تحلیلی آنلاین شهرستان نکا
www.peykneka.ir/
Translate this page
فراتر از خبر. مردم‌سالاری دینی در کنار روحیه انقلابی/ ایران اسلامی مدیون شورای انقلاب …. پروژه پنج ساله به پایان کار نزدیک شد …. اقدام زیبای عروس ایتالیایی و داماد ایرانی در حرم امام رضا(ع)+عکس … حقایق جالب درباره باروری و ناباروری که نمی‌دانید …
جام نیوز :: JamNews – روایت تجربه ازدواج در حرم امام رضا(ع)
jamnews.ir/detail/News/627135
Translate this page
Jan 29, 2016 – عروس و داماد به همراه خانواده‌شان به حرم امام رضا مشرف مي‌شوند و زير سايه توجه امام … سفره عقدي در كار نيست و خانواده‌ها دغدغه خرج‌هاي ميليوني گل‌آرايي و سفره‌آرايي را ندارند. …. علاوه بر خارجي‌ها، برخي ايرانيان مقيم كشورهاي اروپايي هم براي برگزاري مراسم عقد به حرم رضوي …. سخنان جالب زائر کانادایی درباره حرم امام رضا(ع).
عروس ایتالیایی در حرم امام رضا (ع) مسلمان شد
vagnews.ir/news/176595
Translate this page
عروس ایتالیایی در حرم امام رضا (ع) مسلمان شد … رکسانا النا نگرا بانوی ۳۸ ساله ای است که در ‘رم’ پایتخت کشور ایتالیا زندگی می کند و برای نخستین بار به ایران آمده تا با حضور در حرم مطهر … پیدا کردم که پیامبر اسلام در انتخاب جانشین برای خود کار درستی انجام داده و برای من روشن شد … اقدام زیبای عروس ایتالیایی و داماد ایرانی+عکس.
پایگاه خبری تحلیلی آخرین نیوز | Akharin News
www.akharinnews.com/
Translate this page
آخرین اخبار داغ و مهم ایران و جهان با رسانه مستقل ایرانیان | آخرین خبرها |آخرین خبر. … دفن پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در حرم امام خمینی (ره) / رهبر معظم انقلاب بر پیکر … رهبر انقلاب: من کاری به بگومگوهای اخیر رؤسای دو قوه ندارم زیرا موضوع مهمی نیست و به … دود کردن صبحگاهی کُندر در منزل، سنت حضرت رضا (علیه السلام) بوده است.
Previousu