سلام...به سایت ما خوش آمدید

درخواست طلاق همسر دوم مرد سرشناس - اترین موزیک

پیام روز : عادت کن به هیچ کس عادت نکنی

امروز یکشنبه , ۸ اسفند , ۱۳۹۵ شما در اترین موزیک هستید.

راهنما خرید

خرید اشتراک طلایی جهت دانلود نا محدود و بی دردسر

تیتر

محل تبلیغات محصول

درخواست طلاق همسر دوم مرد سرشناس

درخواست برای طلاق همسر دوم مرد سرشناس

مرد سرشناسی که به دادگاه رفت و درخواست طلاق برای همسر دومش داد با اصرارهای همسر برای ادامه زندگی مواجه شد . درخواست طلاق این مرد سرشناس درصورتی است که تنها ۴۳ روز از تولد فرزند آنها میگذرد و زن حاضر به طلاق نیست . شرح کامل ماجرای درخواست مردسرشناس برای طلاق همسر دومش از این قرار است.

 

دادگاه خانواده

درخواست طلاق برای همسر دوم

 

مردسرشناس دوزنه همزمان با تولد پسرکوچولویش به دادگاه رفت تا همسر دومش را طلاق دهد. این درحالی است که زن دومخودرا دلباخته شوهر می داند و حاضر به جدایی نیست.

زن ۳۰ ساله وقتی تصمیم گرفت به عنوان همسر دوم یک مرد سرشناس به عقد او در آید تصور کرد این بار زندگی موفقی خواهد داشت.

بنابراین خیلی محکم و قوی روبه روی خانواده اش ایستاد و با اصرار از آنها خواست با ازدواج او با مردی که ۲۰ سال از خودش بزرگتر بود موافقت کنند.

درحالی که خانواده اش می دانستند این مرد دارای همسر و دو دختر بزرگ است ولی به ناچار و به خاطراصرارهای دخترعاشق پیشه به این ازدواج رضایت دادند. قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه ۲۶۸ دادگاه خانواده تهران که به پرونده این زوج رسیدگی می کند درابتدای جلسه از زن می خواهد تا به تشریح جزئیات ماجرا بپردازد.

این درحالی است که وکیل شوهرش نیز در جلسه حاضراست. زهرا در حالی که اشک های روی گونه اش را پاک می کند، می گوید:نمی خواهم طلاق بگیرم چراکه تازه طعم مادر شدن را چشیده ام و همسر و فرزندمان را هم عاشقانه دوست دارم. نمی خواهم این بار هم زندگی ام را ببازم.

چراکه دو سال پیش از همسر اولم که او هم مرد سرشناسی بود به خاطر اعتیادش طلاق گرفتم و مهر مطلقه بودن بر شناسنامه ام خورد. ولی از وقتی با محسن آشنا شدم و کمکم کرد تا در کنارش کارم را به صورت حرفه ای ادامه دهم نوع نگاهم به زندگی تغییر کرد و به آینده امیدوار شدم. اوبرای پیشرفتم بشدت کمکم کرده است.

حمایت و پشتیبانی اش همواره باعث دلگرمی ام بود و وقتی علاقه اش را به خودم دیدم احساس کردم حالا دیگر نوبت خوشبختی و سعادتمندی من است. من بقدری دوستش دارم که نمی توانم حتی یک لحظه نبودنش را تحمل کنم حتی حاضرم به عنوان زن دومش باقی بمانم ولی سایه اش بالای سر من و پسر ۴۳ روزه مان باشد.

این زن با هق هق ادامه داد:هنوز خوب به یاد دارم که وقتی محسن می خواست با داشتن زن و فرزند به خواستگاری ام بیاید به مادرم گفتم برادرهایم و هیچکس دیگر نباید حرفی بزند که به او بر بخورد و ناراحت شود.

دلم نمی خواهد به غرورش خدشه ای وارد شود و احساس حقارت وناراحتی کند. حتی او وقتی می گفت با چه رویی پیش خانواده ات بیایم و به آنها بگویم با داشتن زن و دو دختر بزرگ می خواهم با تو ازدواج کنم به او دلگرمی می دادم که نمی گذارم کسی مانع ازدواج ما بشود.

به همین خاطر پس از ازدواجمان برادر کوچکم با من قطع رابطه کرد و برادر بزرگترم تنها به یک تماس تلفنی بسنده کرد و خواهر و مادرم هم بشدت از من دلگیر شدند ولی من از اینکه همسرم در کنارم بود احساس خوشبختی می کردم.

اما افسوس که پس از عقدمان همه چیز تغییر کرد. کم کم هوویم حضور من را در زندگی اش حس کرد حتی می فهمیدم که دخترهایش از پدرشان با گله و شکایت می خواهند که من را طلاق بدهد. ولی می دانستم محسن مرا دوست دارد. چراکه هیچ بی احترامی هرگز میان ما پیش نیامده بود.

با این حال محسن چندماه پس از شروع زندگی مشترکمان و به خاطرمشکلات فراوانی که خانواده اش قبل و بعد از ازدواج مان ایجاد کرده بودند بالاخره ساز جدایی زد و برای طلاقم به دادگاه آمد. ولی وقتی فهمید باردارهستم از طلاق صرف نظر کرد.اما حالا همزمان با تولد فرزندمان می خواهد از هم جداشویم و دلیل اصرارش را نمی فهمم. چرا که او همه زندگی من است و بدون محسن نابود می شوم. ضمن اینکه فرزندمان هم پدرمی خواهد و من نمی خواهم او بدون پدر بزرگ شود!

زن عاشق با بیان اینکه در زمان ازدواج هیچ حق و حقوقی را از همسرش نخواسته گفت:با این حال شوهرم تصمیم گرفته در صورت طلاق برایم خانه ای بخرد و همه مایحتاج زندگی من و فرزندمان را فراهم کند. ولی من به هیچ عنوان حاضر به طلاق نیستم و می خواهم زندگی کنم!

قاضی عموزادی پس از شنیدن اظهارات زن دلباخته گفت:مگر در زمان ازدواجت نمی دانستی که این آقا زن و فرزند دارد و ممکن است دیر یا زود این اتفاق برایت رخ دهد پس چرا با علم به این اشتباه تن به ازدواج دادی؟ زن باشنیدن این حرف سرش را پایین انداخت و با گریه گفت:اشتباه کردم ولی عاشق محسن هستم و نمی خواهم او را از دست بدهم حتی به قیمت زیر پا گذاشتن غرورم. ولی نمی خواهم طلاق بگیرم کمکم کنید تا به زندگی مان برگردد. قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه ۲۶۸ دادگاه ونک پس از شنیدن اظهارات زن جوان ازوکیل شوهر او خواست تا خواسته اش را بیان کند.

وکیل محسن نیز گفت:موکلم حاضر است تمامی حق و حقوق قانونی همسردومش وفرزند مشترک شان را بپردازد و جدا شود. با این وجود قاضی محکمه ازوکیل شاکی خواست در جلسه آینده موکلش را نیز به دادگاه بیاورد تا دراین باره تصمیم گیری شود.

 

 

رکنا: مرد دوزنه همزمان با تولد پسرکوچولویش به دادگاه رفت تا همسر دومش را طلاق دهد. این درحالی است که زندوم خودرا دلباخته شوهر می داند و حاضر به جدایی نیست.
رکنا: مرد دوزنه همزمان با تولد پسرکوچولویش به دادگاه رفت تا همسر دومش را طلاق دهد. این درحالی است که زندوم خودرا دلباخته شوهر می داند و حاضر به جدایی نیست.

درخواست مرد سرشناس برای طلاق زن دوم فرز | رکنا

lavdan.ir/l.php?u=درخواستمردسرشناس-برای-طلاق-زن-دوم-فرز…
درخواست مرد سرشناس برای طلاق زن دوم فرز | رکنا – لاودان.
۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. – آيا مي‌دانيد اگر مرد ازدواج مجدد دائم یا موقت نماید زن حق “درخواست طلاق” … مرد با داشتن زن نمی‌تواند همسر دوم اختیار کند مگر با رضایت همسر اول یا عدم …

درخواست طلاق از مرد دو زنه – روزنامه جام جم

press.jamejamonline.ir/Newspreview/1406910686564637711
سعیده از این‌که با مردی زندگی کند که دلش در گرو دو زن است، خوشش نمی‌آید. او با این‌که خانواده‌ای سنتی دارد و … زن جوان در پی اطلاع از ازدواج دوم شوهرش درخواست جدایی داد …

روزنامه ايران۹۵/۴/۱۰: درخواست طلاق زن دوم پس ازتولد فرزند

www.magiran.com/npview.asp?ID=3386095

۷ ساعت پیش – زن ۳۰ ساله وقتي تصميم گرفت به عنوان همسر دوم يک مرد سرشناس به عقد او در آيد … ولي نمي خواهم طلاق بگيرم کمکم کنيد تا به زندگي مان برگردد.

درخواست مرد سرشناس برای طلاق زن دوم / فرزند این زن مرد ۴۳ روز …

news.shomalgardi.com/…/درخواستمردسرشناس-برای-طلاق-زن-دوم-فرزند-این-زن-مرد
مرد دوزنه همزمان با تولد پسرکوچولویش به دادگاه رفت تا همسر دومش را طلاق دهد. این درحالی است که زن دومخودرا دلباخته شوهر می داند و حاضر به جدایی نیست نوشته درخواست …
۲ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – من به عنوان یک مرد به همه خانم ها پیشنهاد می کنم ضمن عقد حق طلاق را …… ۱۴ ساله زیر طلاقم شوهرم از دادگاه اجازه گرفتن زن دوم رو داشت الان ۲دختر دارد ومن …

طلاق مرد سرشناس – راوی نیوز

ravinews.com/news/tag/طلاقمردسرشناس/
درخواست مرد سرشناس برای طلاق زن دوم / فرزند این زن مرد ۴۳ روز پیش به دنیا آمد … درخواست نقوی برای حل مشکلات جاده تهران – قرچک – ورامین و دستور وزیر راه.

بررسى فقهى – حقوقى وضعيت متفاوت زن و مرد در طلاق

maarefquran.org › صفحه اصلی موضوعات (۱۲۱۲۷) › معارف قرآن

به هر حال، در اصل درخواست طلاق، اين تفاوت بين زن و مرد، در حال حاضر وجود دارد. ….. دوم اين كه طلاقپيامدهاى مالى از قبيل پرداخت مهر و نفقه زمان عده و پرداخت مهر المتعه (به …

مخالفت مجری مرد معروف با درخواست طلاق همسرش – ساعت۲۴

www.saat24.com/news/154097/مخالفت-مجری-مرد-معروف-با-درخواستطلاقهمسرش
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – زن مصمم به جدایی بود و شوهرش با اصرار می‌خواست به خاطر پسر هشت‌ساله‌شان که ثمره عشق و زندگی … مخالفت مجری مرد معروف با درخواست طلاق همسرش. طلاق. ساعت ۲۴- منشی شعبه ۲۴۴ دادگاه خانواده …. برترین های هفته دوم لیگ جهانی والیبال …

بررسی قاعده لاضرر و لاحرج در طلاق به درخواست زوجه / (قسمت دوم)

www.hawzah.net/…/بررسی-قاعده-لاضرر-و-لاحرج-در-طلاق-به-درخواست-زوجه–(قسمت-…
در شماره پیشین به موجبات طلاق که شامل: «طلاق به ارادة مرد، توافق زوجین و درخواست زوجه» می باشد، پرداختیم. در مبحث طلاق به درخواست زوجه موضوعات «نشوز شوهر، وجود …

طلاق به دلیل خیانت – شفاف

www.shafaf.ir/fa/news/56763/طلاق-به-دلیل-خیانت
از این رو که مرد یا زن، توهم وجود ارتباط همسر خود را با دیگری را در خاطرش ایجاد می کند در حالیکه … و دوماینکه آیا وجود رابطه اینترنتی از قبیل ایمیل، چت و . … در این میان مفهوم عسر و حرج دایره اختیارات زنان را برای درخواست طلاق گشوده است چه آنکه عسر و …
مسئله۳۸۵ـ شایسته است مردی که می خواهد همسر برگزیند برخی صفات را در نظر …. هم فایده نبخشید، زن می تواند درخواست طلاق کند و اگر شوهر، اورا طلاق نداد واجبار به حسن …

واکنش جانی دپ به طلاق همسرش – NazBid.ir

nazbid.ir/post/?q=واکنش+جانی+دپ+به+طلاق+همسرش
ماجرای درخواست عجیب طلاق توسط یک مرد از همسرش ! در مسابقۀ … علت درخواست طلاق همسر جانى دپ از وی! … جانى دپجانى دپ بازیگر سرشناس هالیوودی از همسرش جدا خواهد شد. ….. همسر دوم صدام حسین فاش کرد: تنها دلیلی که دیکتاتور عراق برای آن گریست.

طلاق، طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و زن – گروه وکلای یاسا

www.yasa.co/خدمات/طلاق،-طلاق-توافقی،-طلاق-از-طرف-مرد-و-زن
فرایند چگونگی گرفتن طلاق، مدارک لازم، زمان، هزینه ها و آخرین قوانین مربوط به طلاق. … در واقع وقتی مردی همسرش را طلاق میدهد او را ترک نموده و رها میسازد. ….. نفقه و۲۰سال مهریه خودرادرخواست نمودنفقه پرداخت کردم ۱۰سال اول ربع سکه ۱۰سال دوم نیم سکه بود …

قانون از ازدواج مجدد می‌گوید – مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/article/214425/قانون-از-ازدواج-مجدد-می‌گوید
از سوی دیگر، با استناد به حدیث نبوی ”الطلاق بید من اخذ بالساق“ حق طلاق منحصربه... … با کمی تغییرات در عقدنامه‌های نکاحیه درج شده و مطابق آن زوجه می‌تواند درخواست صدور … طبق ماده ۱۶ قانون حمایت خانواده، مصوب ۱۳۵۳، مرد نمی‌تواند با داشتن زن، همسر دوم …

نسیم هراز – ماموريت در‌خانه همسر‌دوم

www.nasimeharaz.com/magazine/viewer.php?id=2262
مرد جوان: نه سرمايه‌اي دارم و نه شغلي كه بتوانم مهريه همسرم را پرداخت كنم. … او رفت پيش قاضي و دلايل موكلش براي درخواست طلاق از شوهرش را اعلام كرد: «موكل من در سال …. اگر مي‌خواهيد جراح سرشناسي هم باشيد كه راه باز است و اگر هواپيما سقوط نكند قطعا به …

شروط ضمن عقد ازدواج – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/شروط_ضمن_عقد_ازدواج
زوج و زوجه متعهد می‌شوند هنگام جدایی اعم از اینکه متارکه به درخواست مرد باشد یا به …. فسخ نکاح به هیچ وجه نمی‌توان به بطلان نکاح دوم یا حق فسخ همسر اول رأی داد و تنها …

بازیگر زن سرشناس برای سومین بار طلاق گرفت! +عکس – …

newsreaders.ir/search/?q=بازیگر+زن+سرشناس+برای+سومین+بار+طلاق

انتشار خبر جدایی زوج هالیوودی / سومین طلاق بازیگر زن سرشناس. ۶-۴-۲۰۱۶ … امبر هرد درخواست طلاقخود از جانی دپ را دوشنبه به دادگاه ارائه کرد. …. مرد سعودی براي همسر دوم شرط گذاشت که با انجام اقدام های زیبایی، رنگ پوستش را کمی روشن تر کند.

درخواست طلاق همسر سعید مجری معروف – دانلود آهنگ جدید

ctfun.ir/search/?q=درخواست+طلاق+همسر+سعید+مجری+معروف
همسر ستاره منچستریونایتد درخواست طلاق داد …. مرد جوان که ۳۵ سال سن داشت، در ابتدای جلسه دادگاه خطاب به قاضی گفت: همسرم زمانی که به … ناگفته نماند همسر دوم.

همسر دوم شبهه شرعی دارد/ همسر دوم مصداق شکنجه همسر اول است – …

www.mashreghnews.ir/…/همسردوم-شبهه-شرعی-دارد-همسردوم-مصداق-شکنجه-همسر-اول-…
همسر دوم شبهه شرعی دارد/ همسر دوم مصداق شکنجه همسر اول است … در نظر گرفتن عنصر زمان، بر اساس شرایط امروز آیا همسر دوم از منظر فقهی و شرعی می تواند مشروعیت … دراروپا این طوری است که اگر زنطلاق داد، زن باید نصف دارایی خود را به مرد بدهد و اگر هم مرد …

دلیل طلاق مرد پس از دو روز – مجله خبرجو

khabarjoo.tk/search/?q=دلیل%۲۰طلاق%۲۰مرد%۲۰پس%۲۰از%۲۰دو%۲۰روز&page=5
از این رو اینبار تصمیم گرفته ایم به سراغ « ۵ طلاق پرهزینه زوج های هالیوودی » بریم تا به ۵ مورد از طلاقهایی که. … دارد به خاطر او، همسرش را از ارث محروم کند، با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد. … مطابق قانون چنانچه فردی با همسرش متارکه کرده باشد، با انتخاب همسر دوم و ثبت … طلاق گرفتن این زوجسرشناس هالیوودی (عکس) -آکا.
در این پست به مورد دوم پرداخته می شود . ماده ۱۱۳۳ قانون مدنی : “مرد می تواند با رعایت شرایط مقرر در این قانون با مراجعه به دادگاه ، تقاضای طلاق همسرش را بنماید ” ؛ تا …
حمید گودرزی در حال طلاق و جدایی از همسرش ماندانا دانشور است. … همسر دوم دردادگاه: شوهرم رابا اینکه۲۰سال ازمن بزرگتراست دوست دارم، نگذارید من ونوزادم را رها کند … آموزش خواستگاری و درخواستازدواج …. خودکشی مرد شیرازی پس از کشتن همسر سومش.

درخواست طلاق اولین مرد باردار از همسرش + عکس – جديدترين …

www.momtaznews.com/درخواستطلاق-اولین-مرد-باردار-از-همسرش/
جزئیاتی از ازدواج دوم بازیگر و مجری مشهور! … درخواست طلاق اولین مردی که در امریکا مادر شد توسط قاضی دادگاه رد شد. … طبق نظر قاضی چون بیتی و همسرش از نظر جنسی هردو زن محسوب میشوند ازدواج آنها از نوع همجنس است و این امر در …. خواننده سرشناس بالاخره به تلویزیون آمد و مهمان مهران مدیری شد +عکس · سلفی زیبای بازیگر زن سرشناس با …

دادگاه خانواده

www.ta84.blogfa.com/
اولا: مرد نمی تواند با داشتن زن، همسر دوم اختیار کند مگر با اجازه دادگاه. ….. موجود بودن سبب عسر وحرج در زمان درخواست طلاق، تشخیص و احراز عسر وحرج زوجه توسط دادگاه و …
دلیل طلاق زن مجری تلویزیون دادخواست طلاق مجری معروف را به دادگاه کشاند سعید مجری معروف که …همسر مجری تلویزیون درخواست طلاق داد … در ادامه مرد مجری به قاضی گفت: آقای قاضی من عاشقانه همسر و پسرم هستم و زندگی مان را دوست دارم. … کیست + جنجال عکس های مسابقه خرمی بوکسور · خبر و ماجرای جنجالی همسر دوم خیالی ظریف + عکس …

زوج سرشناس هالیوود در آستانه طلاق – صراط

www.seratnews.ir/fa/news/301551/زوج-سرشناس-هالیوود-در-آستانه-طلاق
۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – زندگی مشترک جانی دپ و همسرش امبر هرد پس از مدت زمان کوتاهی با ارائه … به گزارش خبرآنلاین، امبر هرد درخواست طلاق خود از جانی دپ را دوشنبه به دادگاه ارائه کرد. … تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید . مخاطبین محترم؛. تیتر دوم …

اگر انسان تمایل داشته باشد یا بنا به دلایلی مجبور باشد همسر دوم بگیرد و بداند با این …. همسرم مرد مومن خوش اخلاق و اهل کار است هرچند که من به کارش علاقه ای ندارم و هم خودش و هم … و من يتق الله را بخوانيد (آخر آيهدوم و تمام آيه سوم سوره ي طلاق) ان شاءالله گشايشي ….. خصوصا وقتی که همسرم درخواست میکند من برایش برقصم و او بنشیند و نگاه …

 

برچسب ها: